Relacje Galerie oficjalne Galerie prywatne Blog

Z każdego wyjazdu przywozimy jakąś drobną pamiątkę. Jednak najpiękniejszą pamiątka są zawsze zdjęcia. W Galerii Prywatnej znajdziecie nasze zdjęcia pamiątkowe, tutaj natomiast umieszczamy zdjęcia ludzi których spotkaliśmy, miejsc które odwiedziliśmy, czasami potraw które było nam dane spróbować. Głównym celem tej galerii jest zaprezentowania miejsc które odwiedziliśmy.

Wszystkie galerie wyświetlają sie w osobnej aplikacji. Najłatwiej nawigować pomiędzy zdjęciami za pomocą strzałek na klawiaturze. By wybrać galerię, kliknij symbolizującą je zdjęcie.

 

Tunezja 2008

Tunezja to był przypadek, trafiła się tania posezonowa wycieczka, to polecieliśmy. Celem wyjazdu nie były nadmorskie kurorty a Sahara i Tunis z muzeum Bordo. Tunezja niestety nas rozczarowała, może dlatego, że wcześniej widzieliśmy Maroko. 

 

 

 

 

nor of

Norwegia 2001

Norwegia zimą, a tak naprawdę Oslo i okolice. Małe miasto z zaskakującą nowoczesną architektura. Do tego urocze małe miasteczka w okolicach. Nastrój północy udało się uchwycić w podmiejskich parkach i na terenach rekreacyjnych. 

 

 

 

 

mar2008 of

Maroko 2008

Maroko wyszło odrobinę przez przypadek, choć podobno nie ma przypadków. Było to chyba najciekawszy z naszych wyjazdów zorganizowanych przez biuro podróży. W 7 dni odbyliśmy 4 wycieczki fakultatywne. To podobno rekord biura. 

 

 

 

 

mar2010 of

Maroko 2010

Maroko po raz drugi, to wyjazd dłuższy i już organizowany na własną rękę. Przejechaliśmy ponad 2500 kilometrów odwiedzając największe atrakcje Wielkiego Południa. Zachwyciły nas widoki oraz odmienność kulturowa. Kiedyś jeszcze tam wrócimy.

  

 

 

 

bal of

Bałtyk 2007

Wyjazd nad Bałtyk nie dał wielkich szans na udane kadry, do tego źle się fotografuje jak leje. Wyjazd kojarzy mi się z siedzeniem w knajpach, obserwowaniem kropel błądzących po szybach i nudą. Boje się, że to na zdjęciach widać. 

 

  

 

 

bar of

Barcelona 2011

Barcelona to miasto które albo się kocha albo nienawidzi. Ja je pokochałem, entuzjazm dziewczyn był znacznie mniejszy. Prócz fotografii miasta znajdziecie obrazki z Montserrat, Figuares i miasteczka Sant Sadurni D'Anoia słynącego z produkcji Cavy.

 

   

 

Zapomniana Europa 2013

Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Węgry, Słowacja. Podobno top ta gorsza Europa, ale często bardziej ciekawa, zaskakująca i piękniejsza. Czasami bardzo na pokaz a czasami ciągle przaśna.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Blurppp - Zapiski z pustyni

DSC 0248

Zapraszamy również do odwiedzin na blogu Irka

Sporo tam o podróżach, ale przeczytacie tam także o ksiażkach, fotografi i winie

Odwiedżcie koniecznie. 

http://www.blurppp.com/blog

Kontakt

Najprostszą metodą kontaktu z nami jest poprostu napisać maila 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawsze odpowiadamy.